Výroba byla z časových důvodů pozastavena proto je zbytečné cokoliv objednávat! Pokud by měl někdo zájem převzít výrobní program, je možné se případně domluvit. Děkuji za pochopení.

Josef Vrabec


Kovovýroba Cheb


Dělnická 34

Cheb

350 02


tel. 737 480 443

tel.: 775 021 619

 
posílám pomocí Toptrans

O mně


Možná někoho z Vás bude zajímat kdože jsem a jak jsem se k této činnosti vlastně dostal.

V dobách naprostého začátku, vyzbrojen tělesnou váhou dosahující "slušných" 53kg, jsem si jako první náčiní vytvořil lavičku s předkopy, stojánky na činku a vrchní kladku.
Tohle všechno by nebylo až tak zvláštní, kdyby toto všechno nebylo ze dřeva a složitelné pod postel.
 V tehdejším věku přibližně 17ti letech, tato výbava chvilku i stačila.
Protože jsem celý život více či méně zvládal nástrahy mechanického života, brzy poté jsem začal tvořit svojí první opravdovou posilovnu s prvními stroji, která mi už vydržela několik let a to nejen mě, ale i několika kamarádům.
 Zlákán jiným sportem jsem po několika letech s tímto sportem skončil a s ním i tato posilovna.


Moje první sklepní posilovna kterou jsem kdysi vyrobil. Byla to docela tragédie, ale tragický byl i rozpočet který jsem na to v té době měl.


 Až po letech jsem se nakonec kvůli zranění kolene vrátil zpět k tomuto zajímavému sportu. Nastala otázka kam chodit cvičit.
Rok jsem chodil do zdejší komerční posilovny a zhruba po této době jsem začal opět spřádat plány na tvorbu své vlastní posilovny.
A protože nechodím s nápadem daleko, velmi rychle jsem toto také začal realizovat.
Protože jsem v komerční posilovně rovněž postrádal řadu strojů a možností, chtěl jsem je všechny mít ve své posilovně a toto se mi také povedlo.

V neveliké sklepní místnosti panelového domu jsem vytvořil posilovnu obsahující: klec, lavičku, multipress, protisměrné vrchní i spodní kladky, vrchní i spodní kladku (veslování), legpress, hackendřep, lýtka ve stoje i v sedě, bench v sedě negativní, vrchní hammer přítahy na záda, zákopy, předkopy, pecdeck a deltdeck.
Další kombinací lze dosáhnout ještě například bradel, pozitivně nakloněných tlacích na hrudník v sedě, glute ham raise, T osu.


Druhá posilovna vyrobená v a následně provozovaná v panelovém domě. Některé věcí mám a používám dodnes.


Pomocí zapůjčené svářečky, vrtačky a úhlové brusky jsem tak vytvořil kompletní posilovnu sloužící dodnes nejen mě, ale i mým přátelům, přičemž její náklady jsou již zaplaceny.
Když jsem s touto posilovnou tehdy přišel na jednom známém webu o kulturistice a posilování, sklidil jsem poměrně slušný zájem, stejně tak i nabídky o vyrábění dalších strojů, ale těmto požadavkům jsem nemohl vyhovět neboť jsem již tuto místnost přetransformoval z dílny na posilovnu, a také fakt, že se sousedi postupně ohrazovali proti této výrobě zrovna v paneláku. (ani se nedivím)

 Dnes, po další době, vybaven kvalitním technickým vybavením, bych i Vám nyní chtěl nabídnout možnost splnit si svůj sen, vlastnit svojí posilovnu a to o několik řádů kvalitnější než je dnes ta moje. Co se týče kvality dnešních výrobků a těch, které jsem kdysi udělal pro sebe je znatelný rozdíl a to ve všech směrech.
Přeci jen určité nedostatky moje posilovna má, vycházející jednak z nepřístupu ke kvalitním kovoobráběcím strojům a také z faktu, že byla výroba posilovny trošku urychlená. Ono 2 měsíce svařovat a řezat a posléze natírat v panelovém domě moc spolubydlících zrovna neocenilo.

Nabídku posilovacích strojů řeším individuálně jelikož každý, stejně tak jako jsem to měl i já, má určité představy a požadavky jak by měla jeho posilovna vypadat a jaké vybavení by měla obsahovat.
Neméně důležitou stránkou věci je také finanční a prostorová nákladnost.Nedávná posilovna. V současnosti již přesunuta do většího prostoru.Moje současná, přestěhovaná posilovna. Postupně ale již prochází úpravou a výměnou za novější stroje a vybavení podle toho jak jsou možnosti, i když z časového hlediska jich opravdu moc není a tak dáse říci staré pravdivé pořekadlo, že kovářovic kobyla chodí bosa.

Současná, a postupně inovovaná posilovna. Postupně ještě přijde vyměnit legpress, protisměrky, benchpress v sedě s vrchními přítahy a přibudou další mé výrobky.