Josef Vrabec


Kovovýroba Cheb


Dělnická 34

Cheb

350 02


tel. 737 480 443

tel.: 775 021 619

 
posílám pomocí Toptrans

Fighter kloub pro velkou činku

Fighter kloub pro velkou činku
Fighter kloub na velkou činku je vlastně takový kloubový držák, který se jedním koncem vsune do velkého kotouče a nebo třeba dvou kotoučů, dle toho jak budete chtít udělat dlouhý trn.
Z druhé strany, tam kde je utahovací packa zastrčíte velkou činkovou osu a pak můžete s takto umístěnou činkou provádět různé cviky.
Dají se provádět jak klasické kulturistické cviky jako třeba přítahy T osy nebo hlavně pak cviku určené do tréningu bojových umění či dalších sportů, jako různé seky, údery atd.- Lakováno práškovým nátěrem v barvě dle Vašeho výběru.

Rozměry:


Víceúčelový posilovací stroj.

Lze použít například pro tyto svalové partie:

Ramena, Biceps, Triceps, Stehna, Břicho, Zádové svaly
Cenový konfigurátor

1500,- Kč

Nerozumíte některým parametrům? Prohlédněte si Možnosti
- Nabízené úpravy nejsou konečné. Většina výrobků může být upravena zcela individuelně včetně rozměrů, síly či typu materiálu.

- Mějte prosím na paměti že ačkoliv stránky fungují jako eshop, nejsem prodejcem zboží ale výrobcem. Nelze tak Vaši objednávku ihned odesílat jako je tomu u eshopů. Tento systém je tu především pro Vaši cenovou a nabídkovou orientaci.

- Barvu výrobků budete moct vybrat na konci objednávacího procesu.
Další obrázky a fotografie výrobku.
Kloub na velkou činku
Máte dotaz na výrobek? Zeptat se můžete zde.
(Komentáře neslouží pro objednání výrobku!)

Opište >
captchacaptcha

David

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li je možné kratší část kloubu (předpokládám, že se zapouští do kotoučů) objednat ve variantě, kdy místo ní bude navařený plát s otvory pro připevnění kloubu k zemi. Předem děkuji za odpověď.