Výroba byla z časových důvodů pozastavena proto je zbytečné cokoliv objednávat! Pokud by měl někdo zájem převzít výrobní program, je možné se případně domluvit. Děkuji za pochopení.

Josef Vrabec


Kovovýroba Cheb


Dělnická 34

Cheb

350 02


tel. 737 480 443

tel.: 775 021 619

 
posílám pomocí Toptrans

Možnosti výroby a úprav výrobků.


Pomocí tohoto testovacího konfigurátoru si můžete vyzkoušet jednotlivé barevné kombinace laku a koženky. Mějte prosím navědomí že každý monitor zobrazuje barevné podání trochu jinak a proto berte barvy s rezervou.
Barva konstrukce
Barva potahu
Pokud si chctete být naprosto jistí barvou odstínu, bude nejlepší navštívit nějakou prodejnu barev a nechat si ukázat vzorník RAL barev.
Tento vzorník mám případně také k nahlédnutí ve své dílně.
K dispozici je samozřejmě celá škála barev do kterých Vám mohu výrobky nalakovat. Barvy jsou také v možnostech lesk, pololesk, polomat, mat a v několika dalších variantách včetně metalických barev, kladívkových barev, fluoroscentních barvách, variantách antik nebo imitacích kovů.
Některé barvy, především pak metalické budou mít vliv na celkovou cenu výrobků.
V konfigurátoru barev pak najdete výběr těch nejzajímavějších. Celý RAL vzorník si můžete prohlédnout například také zde. Koženky například zde a zde.
Každou objednávku řeším individuálně a proto také mohu nabídnout další individuální úpravy!

Jednou z dalších drobných úprav je také zakulacování rohů sedáků a opěrek. Zakulacené rohy vypadají lépe, ale jsou také o něco pracnější na výrobu, proto účtuji za každý roh +20kč. Možné je také provést spodní polstrování především opěrek které jsou při pohledu zezadu vidět. Tato možnost je vždy uvedena u každého výrobku podle rozsahu.
Zakulacené rohy sedáku lavičky

Spodní polstrování
Další případnou úpravou je provedení výrobku ze silnějšího či většího materiálu. Možné je oboje. Standardně většinu výrobků zhotovuji z materiálu silného 2mm, někde i více, především tam, kde je nutnější větší boční tuhost. V případě, že je výrobek ze silnějšího materiálu, je to u něj uvedeno.
V případě, že budete chtít udělat nějaký výrobek z jiného (většího,silnějšího) materiálu, krom navýšení ceny je třeba počítat také s případným zvýšením dopravného!

Vzhledem k tomu, že praciji také s nerez materiály, je možnost vyrobit části nebo klidně i celé stroje a příslušenství z nerez materiálu. Je ale třeba počítat s případně i několikanásobnou cenou takového výrobku.
Cihličkové závaží


U řady výrobků nabízím možnost cihličkového závaží. Protože uložení cihliček je o něco odlišné oproti přikládání kotouči, může se také konstrukce mírně lišit, většinou můžou být o něco menší (užší, méně hluboké).

V ceně stroje na cihličky je vedení cihliček a jejich uchycení první cihličky, proto jsou ceny základu obdobné se stroji na kotouče.

Vedení cihliček i trn s otvory na kolík, včetně kolíku jsou provedeny z nerez materiálu.

V případě že budete chtít ušetřit, lze vedení nebo i trn zhotovit z klasické konstrukční ocele.

Vzhledem k tomu že je pak tato část nechráněná před okolním vlivem, není naškodu tyto části občas konzervovat nějakým olejem ve spreji.

Cihličky se mohou kombinovat, tedy je možné mít určitý počet 10Kg a určitý počet 5Kg cihliček.

Celkovou cenu stroje dostanete zadáním počtu závaží u daného výrobku do kolonek k tomu určených.
Výrobky


Zde rád všechny zájemce upozornil že veškeré výrobky jsou rouční kusová výroba a můžou se tak jednotlivé rozměry či detaily mírně lišit a to jak u kovových částí tak potažených. U potažených části jsou uvedené rozměry míněny u dřevěných částí, tedy reálný rozměr s potahem je vždy o něco větší a také nelze zcela na milimetry zaručit stejný rozměr, například šířky na začátku a nakonci.

Vlastní posilovací stroj?


Máte představu jak by měl vypadat nebo spíš co všechno byste chtěli aby obsahoval Váš posilovací stroj? Chcete to či ono, a k tomu to a tamto? Již několik strojů, které najdete v mé nabídce vzniklo tímto způsobem a tuto možnost nabízím i ostatním.

Podstatné je snad jen to, aby taková kombinace byla reálná.