Výroba byla z časových důvodů pozastavena proto je zbytečné cokoliv objednávat! Pokud by měl někdo zájem převzít výrobní program, je možné se případně domluvit. Děkuji za pochopení.

Josef Vrabec


Kovovýroba Cheb


Dělnická 34

Cheb

350 02


tel. 737 480 443

tel.: 775 021 619

 
posílám pomocí Toptrans

Faq (aneb často kladené dotazy)

Lze zasílat také na Slovensko?

Ano, na Slovensko lze normálně zasílat malé i velké zakázky. Jen je potřeba počítat s delší vzdáleností a tím pádem i cenou. Za dobírečné si také společnost Toptrans účtuje +100Kč. O tuto stokorunu je samozřejmě možné si zlevnit dopravu pokud budete chtít zaslat celou částku předem, ale tuto možnost nechávám na Vás.

Je možnost vyrobit výrobek z jiného materiálu, síla, velikost?

Tato možnost je skoro u všech výrobků. U některých by ale případná změna velikosti profilů znamenala větší zvýšení ceny, protože by bylo potřeba předělat plány.

Naproti tomu případná výměna za silnější materiál je většinou jen otázka rozdílu ceny materiálu a menšího přípatku za něco většího opotřebení nástrojů atd.

Lze objednávku stornovat?

Objednání zboží zde ještě není závazné, jde především o předběžnou objednávku a rezervaci pro výrobu. Do samotné dohody o výrobě kterou řeším vždy cca týden dopředu před samotnou výrobou je ještě možné zrušení či změna objednávky. Po této dohodě již není možné odstoupit od objednávky v zákonné lhůtě 14 dní.

Mohu si výrobek osobně vyzvednout?

Tuto volbu považuji za tu vůbec nejlepší. Pro ty, kteří si chtějí výrobek sami vyzvednout jsem připravil možnost odečtení balného. Neznamená to ovšem, že Vám výrobek nepomůžu naložit a také případně zabezpečit kartonem. Doporučuji ovšem každému vzít si sebou nějaké deky či jiné měkké věci na proložení.

Poskytujete plány k výrobkům?

Omlouvám se, ale tyto plány opravdu neposkytuji a to ani zdarma ani za případnou částku a to ani kdyby se rovnala celému hotovému výrobku.

Stojím si za svým vybavením v celém a kompletním zhotovení a jedině tak jej zasílám svým zákazníkům.

Dostanu k výrobku také kotevní šrouby?

Tak jako většina výrobců k výrobkům nedávám kotevní materiál. Důvod je takový, že nelze předpokládat jaký má kdo podkladový materiál. Je rozdíl montovat výrobek do betonu, cihel nebo například pórobetonu.

Přidám-li k výrobku šrouby a hmoždinky pro montáž do betonu a nakonec bude montáž provedena například do dutých cihel, může spoj selhat. Mohu ovšem případně doporučit nebo na základě dohodnutí koupit tento materiál a přidat ho k výrobku. Za toto přidání si nic krom částky dané za tento materiál neúčtuji. Doporučuji, ale nákup šroubů a jiných kotvících prvků řešit přímo v prodejně podle zjištěných parametrů zdiva/podlahy.

Jakou nosnost má to či ono

Mé výrobky nemám testované na maximální nosnost. Vše se snažím koncipovat tak, aby byla nosnost dostatečně velká na to aby bylo potřeba toto řešit. Například na lavičce jsem měl naloženo přez 500kg, ale nemyslím si, že by to bylo maximum. V případě, že chcete výrobky ještě posílit, je možnost se domluvit na úpravě.

U některých výrobků bych ale doporučil trochu obezřetnější zacházení a to především při pokládání závaží. Jedná se třeba o kombinaci benchpress v sedě+veslování. Zde bych nedoporučoval dokončovat cvik tak, že pustíte ramena na dorazy. Toto se týka všech víceúčelových a stavitelných strojů.